Zdjęcia do dokumentów

Nie czekaj w kolejce! Zarezerwuj termin na sesję TUTAJ - Plotlider Foto

Wykonujemy od ręki zdjęcia do wszelkich dokumentów. Posiadamy bardzo dobrej jakości aparat lustrzankę cyfrową Sony Alpha 380 z doskonałym obiektywem oraz profesjonalne studio z odpowiednim oświetleniem. Nasz personel zna dokładnie parametry zdjęć dla poszczególnych dokumentów, takich jak paszport, legitymacja, dowód osobisty, dyplom ukończenia szkoły, wszelkie wizy, karty, prawo jazdy, CV...

Na życzenie klienta dokonujemy profesjonalnego retuszu twarzy, aby dodać blasku i powabu fotografowanej osobie. Koszt wykonania profesjonalnego zdjęcia, retuszu oraz wydruku 4szt zdjęć do dowolnych dokumentów to tylko 25zł. Każde kolejne 4szt odbitek to koszt dodatkowy w wysokości 10zł.

Nasza przewaga nad konkurencją:

  1. Nie muszą znać Państwo żadnych wytycznych i parametrów dotyczących potrzebnego Państwu zdjęcia. Nasz pracownik zna doskonale wszelkie normy i wykona odpowiednie zdjęcie.
  2. Na życzenie klienta zdjęcie w formie cyfrowej otrzymują Państwo na adres e-mail za darmo.
  3. Na życzenie klienta wykonujemy komputerowy retusz korygujący niedoskonałości cery za darmo.
  4. Działamy ekspresowo, nie muszą się Państwo umawiać, rezerwować terminów. W godzinach pracy naszego zakładu fotograficznego wykonamy zdjęcie cyfrowe, retusz oraz odbitki zdjęć do dokumentów w ciągu NAPRAWDĘ kilku minut.
  5. Drukujemy same zdjęcia do dokumentów, bez konieczności wykonywania zdjęcia, jeśli posiadają już Państwo zdjęcie w formie cyfrowej. Koszt wydruku 4szt.zdjęc do dowolnego rodzaju dokumentów to 10zł.
  6. Eleganckie etui na zdjęcia do dokumentów i miła atmosfera w cenie :)

Potrzebujesz zdjęcia do dokumentu?

wydruk w kilka minut

retusz na życzenie

Wykonujemy projekty
Najwyższa jakość wykonania
Szybkie terminy realizacji