692 235 643
Wyceny / Negocjacje

Wydruki A2 - A0+

Kolor

Do kolorowego drukowania wielkoformatowego posiadamy 3 rodzaje papieru do wyboru (80g zwykły, 120g i 180g powlekany). Do papieru zwykłego mozemy zastosowac 2 rodzaje jakosci druku (fast i best).Jakośź fast jest znacznie tańsza, służy głównie do drukowania na oddania pośrednie, do wydruków poglądowych czy próbnych. Papier zwykły 80g wliczony jest w cenę wydruku.

Jakość best oferuje nam wydruk doskonałej jakości. Do papieru 120 i 180g stosujemy tylko jakość wydruku bezt. Najcz ęstsze zastosowanie to oddania końcowe wszelkich projektow architektoniczno-planistycznych. Wydruki wielkoformatowe plansz konkursowych.

Podstawą kalkulacji cenowej jest format danego druku oraz stopień pokrycia atramentem. Szczegółowy cennik w zakładce. 

Przykładowe ceny:

  • Grafika 100%, jakość FAST, papier 80g, A0(1m2) KOLOR – 25zł.
  • Grafika 30% jakość BEST pap. powlekany 120g A0(1m2) KOLOR- 24zł.

Przypominamy również o eksportowaniu plików do PDF lub JPG, TIFF i rysowaniu ramek w projekcie. Ramka powinna mieć wymiary żądanego formatu. Eksport plików do PDF oszczędzi Wasz i Nasz czas przy drukowaniu. Wydrukowana ramka w projekcie pozwoli Wam na precyzyjne docięcie każdego rysunku.

Prosimy pamiętać, że drukarki wielkoformatowe robią 5mm marginesu po bokach. W związku z tym faktyczny obszar drukowanego dokumentu jest zawsze o 10mm węższy niż szerokość rolki (przykładowo na rolce o szerokości A4 faktyczny zadruk to 287mm). Należy to uwzględnić planując obszar roboczy wydruku wielkoformatowego.

Wydruki wielkoformatowe w jakości BEST wykonujemy na 6 kolorowych ploterach z serii HP Designjet T1100.

Dostępne szerokości rolek w mm: 610, 860, 914, 1067mm.

Potrzebujesz zdjęcia do dokumentu?

wydruk w kilka minut

retusz na życzenie

Wykonujemy projekty
Najwyższa jakość wykonania
Szybkie terminy realizacji