692 235 643
Wyceny / Negocjacje

Wydruki, ksero, skan A2 - A0+

Wydruki / ksero A2 - A0+

Wydruki wielkoformatowe CAD i GIS wykonujemy na papierze zwykłym 80g. Nadaje się on doskonale do tzw kresek (pokrycie tuszem do 10% powierzchni). Najczęstsze zastosowanie to wydruki wszelkich rzutów, przekrojów architektoniczno-budowlanych oraz wydruki wielkoformatowe map geodezyjnych i innych.

W cenę wydruku wielkoformatowego wliczony jest papier 80g. Przy większych zamowieniach jesteśmy w stanie zejść do ceny 5,32zł netto za A0(1m2) ze składaniem do A4 gratis.

Przypominamy również o eksportowaniu plików CAD do PDF i rysowaniu ramek w projekcie. Ramka powinna mieć wymiary żądanego formatu. Eksport plików do PDF oszczędzi Państwa i Nasz czas przy drukowaniu.

Wydruki wielkoformatowe czarno-białe wypuszczamy na urządzenie laserowe OCE TDS600.

Prosimy pamiętać, że drukarki wielkoformatowe robią 5mm marginesu po bokach. W związku z tym faktyczny obszar drukowanego dokumentu jest zawsze o 10mm węższy niż szerokość rolki (przykładowo na rolce o szerokości A4 faktyczny zadruk to 287mm). Należy to uwzględnić planując obszar roboczy wydruku wielkoformatowego.

Dostępne szerokości rolek do druku wielkoformatowego w mm: 297, 420, 594, 610, 860, 914.

Skan wielkoformatowy A2 A0+Skanowanie wielkoformatowe monochromatyczne (CAD)4,00zł netto za m2 = A0 = 16xA4Skanowanie wielkoformatowe kolorowe (CAD)5,50zł netto za m2 = A0 = 16xA4Skanowanie wielkoformatowe kolorowe - fotografie, grafika12,80zł netto m2 = A0 = 16xA4

W cenie skanu wielkoformatowego zawiera się:

  1. zapis skanu do pliku PDF, TIFF lub JPG
  2. nadanie nazwy każdemu skanowi
  3. przygotowanie skanu do druku (obracanie, kadrowanie, rozjaśnianie, wzmocnienie kontrastu każdego skanowanego dokumentu)
  4. sprawdzenie poprawności działania skanowanego dokumentu
  5. rozdzielczość skanów na życzenie klienta do 600DPI
  6. na życzenie klienta łączenie wszystkich pojedyńczych skanów w jeden wielostronicowy plik PDF

Istnieje możliwość tańszego skanowania bez przygotowania skanu do drukuskan cz-b A0 (1m2)3złskan kolor A0 (1m2)4zł

Posiadamy kilka skanerów wielkoformatowych nowej generacji o wysokiej jakości skanowania i dobrej wydajności. Maksymalna szerokość skanowanych dokumentów wielkoformatowych nie może przekraczać 90cm (skan a0+). Wykfalifikowany personel odpowiednio dobierze parametry skanowania aby otrzymany plik był jak najlepszej jakości, ale jednocześnie nie za duży rozmiarowo aby pożniej łatwo go było używać.

Specjalizujemy się w skanowaniu wielkoformatowym dokumentacji projektowej, wykonawczej, powykonawczej dla firm z branży budowlanej. Skan wielkoformatowy przywozimy i odwozimy do klienta na teren budowy lub biura.

Skanujemy, obrabiamy, łączymy również dokumenty A4 i A3. Skany wielkoformatowe możmy połączyć ze skanami A3, A4.

Przy dużych zamównieniach zdecydowanie negocjujemy ceny!

Potrzebujesz zdjęcia do dokumentu?

wydruk w kilka minut

retusz na życzenie

Wykonujemy projekty
Najwyższa jakość wykonania
Szybkie terminy realizacji