692 235 643
Wyceny / Negocjacje

Wydruki wielkoformatowe

W cenę wydruku wielkoformatowego wliczony jest papier 80g. ze składaniem do A4 gratis. U Nas cena wydruku kolorowego i czarno-białego jest jednakowa. Cenę wydruku wielkoformatowego liczymy na podstawie m2, faktycznego wydruku a nie zawyżając do formatu w górę jak bardzo często robi to konkurencja.

Przy mniejszych zamówieniach cena za 1m2=A0=16szt A4 to tylko 8zł netto m2 (50gr za 1szt. A4). Przy dużych zamówieniach i stałej współpracy obniżamy ceny do 50%.

Wydruki wielkoformatowe CAD i GIS wykonujemy na papierze zwykłym 80g. Nadaje się on doskonale do tzw kresek (pokrycie tuszem do 10% powierzchni). Najczęstsze zastosowanie to wydruki wszelkich projektów i planów architektoniczno-budowlanych oraz wydruki wielkoformatowe map geodezyjnych i innych.

Przypominamy również o eksportowaniu plików CAD do PDF i rysowaniu ramek w projekcie. Ramka powinna mieć wymiary żądanego formatu. Eksport plików do PDF oszczędzi Państwa i Nasz czas przy drukowaniu.

Prosimy pamiętać, że drukarki wielkoformatowe robią 5mm marginesu po bokach. W związku z tym faktyczny obszar drukowanego dokumentu jest zawsze o 10mm węższy niż szerokość rolki (przykładowo na rolce o szerokości A4 faktyczny zadruk to 287mm). Należy to uwzględnić planując obszar roboczy wydruku wielkoformatowego.

Dostępne szerokości rolek do druku wielkoformatowego w mm: 297, 420, 594, 610, 860, 914,1067,1118.

Wydruki wielkoformatowe

Potrzebujesz zdjęcia do dokumentu?

wydruk w kilka minut

retusz na życzenie

Wykonujemy projekty
Najwyższa jakość wykonania
Szybkie terminy realizacji