Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
Drukarnia online
/
/Skan A2-A0+ CAD, GIS

Skan A2-A0+ CAD, GIS

Opis produktu

Cenę skanów wielkoformatowych liczymy na podstawie metrów kwadratowych faktycznego skanu a nie zawyżając do formatu w górę jak bardzo często robi to konkurencja. Uwzględniamy również wielkość zamówienia dzięki czemu cena za metr kwadratowy może spaść nawet do 10zł netto!

Wielkość zamówienia Cena brutto
Poniżej 1m2 20zł za m2
1-5 m2 16zł za m2
Powyżej 5m2 12,30zł za m2

Przy dużych zamówieniach i stałej współpracy obniżamy ceny do 50%.

Specjalizujemy się w skanowaniu wielkoformatowym dokumentacji projektowej, wykonawczej, powykonawczej dla firm z branży budowlanej. Skan wielkoformatowy przywozimy i odwozimy do klienta na teren budowy lub biura. Skanujemy, obrabiamy, łączymy również dokumenty A4 i A3. Skany wielkoformatowe możemy połączyć ze skanami A3, A4.

W cenie skanu wielkoformatowego zawiera się:

  1.  zapis skanu do pliku PDF, TIFF lub JPG
  2.  nadanie nazwy każdemu skanowi
  3.  przygotowanie skanu do druku (obracanie, kadrowanie, rozjaśnianie, wzmocnienie kontrastu każdego skanowanego dokumentu)
  4.  sprawdzenie poprawności działania skanowanego dokumentu
  5.  rozdzielczość skanów na życzenie klienta do 600DPI
  6.  na życzenie klienta łączymy skany w jeden wielostronicowy plik PDF

Posiadamy kilka skanerów wielkoformatowych nowej generacji o wysokiej jakości skanowania i dobrej wydajności. Maksymalna szerokość krótkiej krawędzi skanowanych dokumentów wielkoformatowych nie może przekraczać 91cm. Wykfalifikowany personel odpowiednio dobierze parametry skanowania aby otrzymany plik był jak najlepszej jakości, ale jednocześnie nie za duży rozmiarowo aby później łatwo go było używać.