Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
Drukarnia online
/
/Ulotki A7 - A3
Nakład i wysyłka
Wybrana konfiguracja nie jest dostępna. Zmień parametry zamówienia aby zobaczyć cennik.

Ulotki A7 - A3

Opis produktu

Ulotki drukujemy w dwóch technologiach, offset i laser. Wydruki offsetowe wykonuje się przy dużych nakładach na papierze kredowym błysk lub mat. Bardzo ważną cechą drukowania offsetowego ulotek jest parametr ilości do ceny. Przy większych nakładach cena jednej ulotki A4 może spaść do kilku groszy. Ulotki uszlachetnione są lakierem dyspersyjnym. Czas realizacji wynosi średnio 2-3 dni robocze, ponieważ ulotki w technologii offsetowej wykonujemy na dużych gabarytowo maszynach na hali poza Wrocławiem.

Małe nakłady ulotek drukujemy metodą laserową na papierze powlekanym 120, 130, 160, 200 lub nawet 250g. Robimy to praktycznie od ręki w naszej siedzibie we Wrocławiu przy ulicy Sępa Szarzyńskiego 84. Nie ma ograniczeń ilościowych, można drukować ulotki od jednej sztuki. Pliki do druku lub wyceny ulotek metodą laserową prosimy przesłać na adres plotlider@plotlider.pl. Ten rodzaj druku doskonale nadaje się do dyplomów i certyfikatów A4. Dyplomy i certyfikaty A4 drukujemy przeważnie na papierze powlekanym 250g, można na nim pisać mazakiem.

Ulotki drukujemy w formatach: A7, A6, A5, A4, A3, DL 99/210.

ULOTKI SKŁADANE DRUKUJEMY TYLKO METODA OFFSETOWĄ.

Cena projektu ulotki wacha się od 50 do 100zł netto w zależności od zaawansowania projektu. W celu wyceny poszczególnych nakładów i rodzajów ulotek prosimy o kontakt mailowy. Nasi pracownicy wycenią i powiadomią Państwa o kosztach.

Przy większych zamówieniach negocjacja cen.

Przygotowanie pliku

Przygotowanie do druku:
1. Preferujemy pliki przygotowane w wektorach (fonty zamienione na krzywe) i zapisane z rozszerzeniem .pdf
2. Przyjmujemy również pliki rastrowe zapisane w docelowym rozmiarze 1:1.
3. Rozdzielczość 300 dpi.
4. Przestrzeń kolorów CMYK - nie odpowiadamy za wydruk z pliku przygotowanego w przestrzeni RGB oraz innej niż CMYK.
5. Profil kolorów FOGRA39, SWOP 20% lub AdobeRGB
6. Wymagane spady 3 mm.
7. Prosimy o nie umieszczanie tekstu lub ważnych fotografii bądź grafik na granicach projektu w celu uniknięcia przycięcia. zachowanie 5mm marginesu bezpieczeństwa zalecane.
8. Projekty składające się z kilku stron zapisać najlepiej w jednym pliku strona po stronie, w przypadku gdy nie ma takiej możliwości prosimy o właściwy opis w nazwach plików.
9. Przyjmujemy również inne rozszerzenia (tif, eps, jpg, itp.)

Wzór makiety z opisami można znaleźć w załączniku

Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjęcia plików przygotowanych w sposób niezgodny z wytycznymi - w przypadku niezgodności zostanie wysłana odpowiednia informacja wraz ze wskazaniem błędów. Rozmieszczanie projektów na arkuszach wykonujemy sami specjalnie pod proces technologiczny związany z produkcją wizytówek.

Jeżeli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji prosimy o kontakt: plotlider@plotlider.pl, tel. +48 717 142 470, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące niejasności związanych z przygotowaniem pliku do druku.

Pobierz makiety

Przykładowe realizacje