692 235 643
Wyceny / Negocjacje

Ulotki A7 - A3/ Składane / Lux


 

Witamy w dziale ulotek.

Ulotki drukujemy w dwóch technologiach, offset i laser. Wydruki offsetowe wykonuje się przy dużych i bardzo dużych nakładach na papierze kredowym błysk lub matt. Bardzo ważną cechą drukowania offsetowego ulotek jest parametr ilości do ceny. Przy większych nakładach cena jednej ulotki A4 może spaść do kilku groszy. Ulotki uszlachetnione są lakierem dyspersyjnym. Kalkulator powyżej służy do obliczenia ceny i przesłania plików do wydruku ulotek w technologii offsetowej. Czas realizacji wynosi średnio 2 dni robocze, ponieważ ulotki w technologii offsetowej wykonujemy na dużych gabarytowo maszynach na hali poza Wrocławiem.

Małe nakłady ulotek drukujemy metodą laserową na papierze powlekanym 120 i 250g. Robimy to praktycznie od ręki w naszej siedzibie we Wrocławiu przy ulicy Sępa Szarzyńskiego 84. Nie ma ograniczeń ilościowych, można drukować ulotki od jednej sztuki. Pliki do druku lub wyceny ulotek metodą laserową prosimy przesłać na adres plotlider@plotlider.pl. Ten rodzaj druku doskonale nadaje się do dyplomów i certyfikatów A4. Dyplomy i certyfikaty A4 drukujemy przeważnie na papierze powlekanym 250g, można na nim pisać mazakiem.

Ulotki drukujemy w formatach: A7, A6, A5, A4, A3, DL 99/210.

ULOTKI SKŁADANE DRUKUJEMY TYLKO METODA OFFSETOWĄ.

Cena projektu ulotki wacha się od 50 do 75zł netto. W celu wyceny poszczególnych nakładów i rodzajów ulotek prosimy o kontakt. Nasi pracownicy niezwłocznie wycenią i powiadomią Państwa o kosztach.

Przy większych zamówieniach negocjacja cen.

Ulotki A7 - A3/ Składane / Lux

Potrzebujesz zdjęcia do dokumentu?

wydruk w kilka minut

retusz na życzenie

Wykonujemy projekty
Najwyższa jakość wykonania
Szybkie terminy realizacji