Przygotowanie pliku

Pliki .plt .prn prosimy przygotowywać na sterowniku HP Designjet 4000+HPGL2 Card. U nas nie ma znaczenia czy drukujesz z plików otwartych (np z AutoCada), czy z *.plt cena za szt. zawsze jest taka sama. Wydruki czarno-białe zawierające w tabelce elementy kolorowe (logo, podpis...), liczone są jako czarno-białe!!!

Drukujemy: PDF, JPG, TIFF, PNG, GIF, PSD, CDR, DWG, PLT, PRN, Reklamę wielkoformatową najlepiej drukować z: TIFF bez kompresji lub z kompresją LZW, PDF, EPS (Adobe Photoshop) z wyłączonym podglądem pliku i zadaną kompresją JPEG maksymalnej jakości, CDR (Corel DRAW - w wersji max 12). Pliki prosimy zapisywać w przestrzeni kolorystycznej CMYK dla rysunków kolorowych oraz GREYSCALE dla rysunków czarno-białych. Pliki w przestrzeni RGB będą skonwertowane do jednej z powyższych przestrzeni. Zaimportowane bitmapy będące elementami plików wektorowych muszą spełniać te same warunki.

Czcionki wszystkich tekstów muszą być zamienione na krzywe.

Niektóre efekty specjalne (cienie, przeźroczystości) będące wynikiem stosowania narzędzi interaktywnych w programach graficznych konwertują się niepoprawnie do przestrzeni barwnej CMYK. Powoduje to odmienny wygląd wydruku w stosunku do obrazu na ekranie. Przed ostatecznym wysłaniem pliku do druku, należy skonwertować treści pliku do postaci rastrowej w przestrzeni CMYK w celu przyjrzenia się skutkowi tych efektów.

Prosimy o połączenie wszystkich warstw w jedną, usunięcie z plików kanałów "alfa" i ścieżek odcięcia, jeśli były używane.

Poniższa tabela przedstawia prawidłowe rozdzielczości plików (skala 1:1)

Przy większych zamówieniach negocjacja cen!

Potrzebujesz zdjęcia do dokumentu?

wydruk w kilka minut

retusz na życzenie

Wykonujemy projekty
Najwyższa jakość wykonania
Szybkie terminy realizacji